Strona główna
O firmie
Oferta dla domu
Oferta dla przemysłu
Aktualności
Serwis
Realizacje
Referencje
Kalulatory On-Line
Animacje
Galeria
Kontakt
Praca
    Typ kotła i rodzaj usterki:*
    Imię, nazwisko lub firma:*
    Adres e-mail:*
    Telefon kontaktowy:*
*- pola wymagane    

2011-03-04

Vitopend 100 WH1D. Jeden z najmniejszych i najbardziej cichych kotłów...

Kocioł gazowy wiszący, jedno- lub dwufunkcyjny z modulowanym palnikiem atmosferycznym przystosowany do pracy z poborem powietrza do spalania z pomieszczenia lub z zewnątrz
Zakres mocy grzewczej: od 10,5 do 30 kWVitopend 100-W WH1D

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi cenami netto.

Kocioł dostępny jest w wersjach:

 • Jednofunkcyjnej - przystosowany do pracy z poborem powietrza do spalania z pomieszczenia lub z zewnątrz o mocy od 10,5 do 24 kW
 • Dwufunkcyjnej - przystosowany do pracy z poborem powietrza do spalania z pomieszczenia lub z zewnątrz: od 10,5 do 24 kW i od 13 do 30 kW

  Wydajny, trwały, atrakcyjny cenowo
  Jeden z najmniejszych i najbardziej cichych kotłów grzewczych w tej grupie produktów. Dzięki eleganckiemu wzornictwu i zwartej budowie kocioł idealnie nadaje się do zainstalowania w pomieszczeniach mieszkalnych. Vitopend 100-W typ WH1D ma znacznie udoskonaloną izolację akustyczną w stosunku do swoiego poprzednika.
  Prosty w montażu Szczególnie wygodny w montażu dzięki niewielkiemu ciężarowi i systemowi połączeń Multi-Steck. Nie wymaga zachowania żadnych odstępów serwisowych.
  Energooszczędny i przyjazny dla środowiska Dzięki wysokiej sprawności sklasyfikowany jako niskotemperaturowy kocioł grzewczy zgodny z Dyrektywą EU 92/42.
  Wysoki komfort korzystania z ciepłej wody Wysoka wydajność (14 litrów na minutę przy 30 kW) i stabilna temperatura c.w.u., dzięki systemowi elektronicznej regulacji.
  Szczególnie wygodny w konserwacji i obsłudze Blok hydrauliczny AquaBloc z systemem połączeń Multi-Steck: wszystkie istotne dla prac konserwacyjnych elementy są łatwo dostępne i demontowalne od przodu.
  Niezawodny i długowieczny - Made in Germany Jako producent z długoletnim doświadczeniem w wielkoseryjnej produkcji kotłów wiemy od czego to zależy. Również w przypadku szczególnie atrakcyjnego cenowo kotła Vitopend 100 konsekwentnie realizujemy nasze wymagania dotyczące jakości i sprawności produktów. Dlatego wiszące kotły grzewcze marki Viessmann są synonimem nie tylko innowacyjnej techniki i sprawności, ale przede wszystkim niezawodności i długowieczności.

  Po prostu dobre - obsługa sterowania
  Łatwa obsługa Łatwe w obsłudze pokrętła umożliwiają szybkie nastawianie temperatury wody grzewczej i wody użytkowej. Na uniwersalnym przyrządzie (termometr / manometr)można odczytać aktualną wartość ciśnienia w instalacji oraz temperaturę wody grzewczej. Vitopend 100 posiada wbudowany system diagnostyczny, umożliwiający na podstawie świecenia diod identyfikację trybów pracy i stanów awaryjnych.
  Funkcje regulatora W kotłach Vitopend 100 wbudowany jest elektroniczny regulator obiegu kotłowego do pracy z podwyższoną temperaturą wody kotłowej, z wbudowanym systemem diagnostycznym i systemem ochrony przed zamarzaniem.

  Wygodne sterowanie c.o. z dowolnego pomieszczenia Kocioł Vitopend 100 może współpracować z jednym z trzech termostatów pokojowych:
 • Vitotrol 100,typ RT Termostat pokojowy do sterowania temperaturą instalacji w pomieszczeniu głównym (wiodącym)
 • Vitotrol 100,typ UTA Dobowy termostat zegarowy z wbudowanym zegarem sterującym (analogowym)
 • Vitotrol 100,typ UTD Tygodniowy cyfrowy termostat zegarowy z dużym wyświetlaczem LCD

  Doskonale wzajemnie dopasowane
  Elementy montażowe Do połączenia urządzenia z instalacją wodną i gazową dostępne są dwa zestawy montażowe:
 • z prostymi podejściami do każdej instalacji
 • z kątowym podejściem w celu zaoszczędzenia miejsca pod kotłem Dla podniesienia estetyki urządzenia można zastosować dopasowaną wzorniczo do kotła osłonę armatury.
  Łatwy w montażu i obsłudze

  Komponenty do gazowego kotła jednofunkcyjnego Połączenie ze stojącym pod kotłem podgrzewaczem wody użytkowej Vitocell-W 100 o pojemności 120 lub 150 litrów jest bezproblemowe dzięki użyciu zestawu przyłączeniowego. Dla podgrzewacza wody zawieszanego obok kotła program dostawy przewiduje również odpowiednio dostosowany zestaw przyłączeniowy.

  Montaż i uruchomienie
  Vitopend 100 można zamontować i uruchomić wykonując zaledwie kilka czynności. Gazowe kotły wiszące Vitopend 100 zostały tak zaprojektowane, aby ich montaż był prosty a obsługa nie wymagała wiele czasu.


  Vitopend 100-W WH1D

  Informacje techniczne w formacie PDF

  do góry

  powrót • 2011-07-08
  Kompaktowa centrala grzewcza z pompą ciepła powietrze/woda typu split, ze zintegrowanym pojemnościowym podgrzewaczem c.w.u.
  Rozwiązania dla domów jednorodzinnych:
  Vitocal 222-S - kompaktowa pompa ciepła typu Split z podgrzewaczem cwu
  Vitocal 242-S - dodatkowa możliwość przyłączenia kolektorów słonecznych
  więcej
  2011-03-05
  Vitodens 100-W to jakość Viessmann po przystępnej cenie
  Gazowy jedno- lub dwufunkcyjny kocioł kondensacyjny z podstawowej oferty cenowej i technicznej


  Znamionowa moc cieplna: 9 do 35 kW
  więcej
  2011-03-04
  Vitopend 100 WH1D. Jeden z najmniejszych i najbardziej cichych kotłów...
  Kocioł gazowy wiszący, jedno- lub dwufunkcyjny z modulowanym palnikiem atmosferycznym przystosowany do pracy z poborem powietrza do spalania z pomieszczenia lub z zewnątrz
  Zakres mocy grzewczej: od 10,5 do 30 kW
  więcej
  2010-06-02
  Nowe promocje Terma s.j.
  Najnowsze oferty promocyjne idealne na każdą kieszeń!
  więcej
  2010-05-31
  Nowości firmy Viessmann
  Prezentujemy Państwu nowe produkty i ceny firmy Viessmann, które dostępne są pod tym linkiem.
  więcej
  Powered by Agencja VSP